BEYOND THE EDGE OF NIGHT

somebody told the stars you're not coming out tonight and so they found a place to hide
 

Share
 

 Situacija ir rasės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Liucille Ruth Brooks
claim : Emilia Clarke
postai : 69203
reputacija : 2030
Liucille Ruth Brooks
perfection is achieved when there is nothing left to take away

Situacija ir rasės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Situacija ir rasės   Situacija ir rasės Icon_minitimeLiepa 26th 2017, 13:51

forumo situacija
Tie laikai, kai žemės paviršiumi vaikštinėjo tik žmonės, o apie dangų ir pragarą buvo užsimenama tik Biblijoje ar fantastikos žanro kūriniuose (nors Biblija irgi iš tos pačios operos, tai...), senų seniausiai liko už nugarų ir štai, dabar žmonės kone kasdien susiduria su tokiomis būtybėmis kaip demonai, vampyrai, angelai ir netgi medžiotojai, kurie, geriau įsižiūrėjus, labai primena Vinčesterių brolius. Ilgai saugota, didžioji mistinio pasaulio paslaptis atsidūrė pavojuje tą pačią minutę, kai dingo tiek dangaus, tiek pragaro karalystės valdovai, atsakingi už harmoniją žmonijos tarpe, tad užvirė tikras chaosas ir be lyderio likę angelai neturėjo žalio supratimo, kaip kovoti su demonais, kurie pasipylė iš pragaro it koviniai šunys, atitrūkę nuo grandinių. Kriptose tūnoję vampyrai taipogi pagaliau žengė į viešumą, garsiai paskelbdami apie savo egzistavimą, kas išprovokavo medžiotojų geno ,,pabudimą'' ir kova tarp gėrio ir blogio, persikėlė į žydrąsias padanges, žaliuojančius laukus ir tamsos apgaubtas katakombas.

angelai
Angelai yra gėrio pusės atstovai, ilgą laiką globoję žmones ir gynę juos nuo tokių padarų, kaip demonai, tačiau po to, kai dingo angelų lyderis, patys angelai atsidūrė pavojuje ir dabar didesnį dėmesį skiria tam, kad išgyventų patys. Visgi, netrūksta ir geraširdžių, kurie vis dar prisimena prigimtį bei globojo tuos netikėlius žmones, stačia galva neriančius į didžiausius pavojus.
Fizinės savybės: nesensta, sparčiai gyja, turi baltus sparnus, matomus tik kitoms mistinėms būtybėms.
Gebėjimai: teleportacija, manipuliacija mintimis, telekinezė, gydomoji galia, didelė fizinė jėga ir ištvermė. Pasitaiko individualių gebėjimų.
Maitinasi: šviesos energija ir žmonių maistu.
Tapimas: angelu gimstama, kai abu tėvai taip pat yra angelai.

puolę angelai
Tarpinė rasė tarp angelų ir demonų. Šie angelai vadinami puolusiais už tai, kad nusižengė angelų įstatymams ir/arba nužudė žmogų. Jie vis dar turi šansą pasitaisyti ir vėl tapti angelais, tačiau prieš tai tenka nukeliauti ne trumpą kelią ir susigrumti su vidiniais demonais, skatinančiais atsižadėti prigimties ir gyventi savanaudiškai.
Fizinės savybės: pamažu sensta, žaizdos gija lėtai, turi pilkus sparnus, matomus tik mistinėms būtybėms.
Gebėjimai: priklauso nuo to, į kurios rasės pusę yra labiau linkę. Jei pasiduoda tamsiajai pusei, išryškėja demoniškos galios, o jei šviesiajai - angeliškosios.
Maitinasi: problema ta, kad puolusieji angelai negali maitintis ir palaipsniui silpsta, o jėgas atgauna tik tada, kai nusprendžia, į kurią pusę stoja t.y. grįžta prie angelavimo arba tampa demonu.
Tapimas: pažeidus angelų nuostatus, sužalojus/nužudžius žmogų.

demonai
Demonais yra vadinami puolę angelai, kurie nesugebėjo pasitaisyti ir pasidavė tamsiosios pusės siūlomoms pagundoms. Kadaise spinduliavę šviesa ir šiluma, dabar jie dvelkia šalčiu ir tamsa. Rodos, kad net demono šešėlis yra žymiai tamsesnis už žmogaus, o akys žvelgia su tokia neapykanta, kylančia iš gelmių, kad norisi susigūžti ir pasitraukti šalin. Jie besąlygiškai atstovauja pragarui, nors netrūksta ir maištininkų, kurie labiau paiso savų interesų. Labai retais atvejais pasitaiko demonų, mėginančių kovoti su savimi ir kartais prisimenančių angeliškąją prigimtį, tačiau tokios ,,silpnumo'' akimirkos nežada nieko gero ir po to demono būdas tik paūmėja.
Fizinės savybės: nesensta, sparčiai gyja, turi juodus sparnus, matomus tik kitoms mistinėms būtybėms.
Gebėjimai: teleportacija, telekinezė, ligų sukėlimas, didelė fizinė jėga ir ištvermė. Pasitaiko individualių gebėjimų.
Maitinasi: žmonių ir angelų energija. Gali valgyti ir maistą, tačiau energinės vertės jiems jis neturi.
Tapimas: po tapimo puolusiuoju, pasirenkant blogio pusę.

medžiotojai

Medžiotojai kadaise buvo pasiųsti į žemę tam, kad sustabdytų iš pragaro ir tamsos išlindusius padarus, bei pagaliau užbaigtų, rodos pabaigos neturintį chaosą. Chaoso metu žuvo ne vienas miš jų, tačiau pavyko viską sustatyti į savas vietas. Likę gyvieji įsimaišė į žmonių gretas ir šitaip iš kartos į kartą persidavė medžiotojo genas, kuris ,,aktyvuoja'' gebėjimus, kai iškyla kone mirtinas pavojus. Ne per seniausiai medžiotojų gretos vėl prasiplėtė, mat į viešumą žengė ne tik demonai, bet ir ilgus metus tyloje tūnoję vampyrai.
Fizinės savybės: sensta lėtai, sparčiai gyja.
Gebėjimai: didelė fizinė jėga ir ištvermė. Pasitaiko individualių gebėjimų.
Maitinasi: žmonių maistu.
Tapimas: medžiotoju gimstama, kai bent vienas iš tėvų turėjo medžiotojo geną.

vampyrai

Vampyrai yra seniausios būtybės visame apvaliame pasaulyje. Jie egzistuoja nuo neatmenamų laikų. Iki chaoso pradžios, niekas apie juos nežinojo, nors ir sklandė įvairūs gandai, bet chaoso metu, viskas iškilo į dienos šviesą ir vampyrai tapo bene geriausiai žmonėms pažįstama, būtybių rase. Jie - nemirtingosios būtybės, nustojančios senti tada, kai iš žmonių būna paversti į vampyrus. Tapimas vampyrų ganėtinai paprastas, tereikia kyboti ant plauko ties mirties ir gyvybės riba, bei išgerti vampyro kraujo. O tada jau ir prasideda visas cirkas... Ir štai, po ištisos dienos kančių tampama vampyru.
Gebėjimai: nesensta, sparčiai gyja, pasižymi didele fizine jėga, jautrūs saulės šviesai, tad į viešumą išeina tik naktį.
Maitinasi: krauju. Gali valgyti ir maistą, tačiau energetinės vertės jiems jis neturi.
Tapimas: atsidūrus ties mirties riba reikia išgerti bent šiek tiek vampyro kraujo. Tapti vampyrais gali tik žmonės arba negrynakraujai medžiotojai.

kiti

Taip pat paliekame laisvę tapti ir bet kokios kitos rasės atstovu. Galite kliautis mitologija ir kurtis veikėją, kuris būtų bent dalinai panašus į mitologinę būtybę. Pvž: vilkolakiai, metamorfai, raganos, žiniuoniai, kitsunės, nogitsunės, banšės, driadės, mainadės, ar net paprasti mirtingieji žmonės, turintys antgamtinių gebėjimų.
Atgal į viršų Go down
 
Situacija ir rasės
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BEYOND THE EDGE OF NIGHT :: beyond the edge of night :: now it's getting dark and the sky looks sticky-