BEYOND THE EDGE OF NIGHT

somebody told the stars you're not coming out tonight and so they found a place to hide
 

Share | 
 

 Takelis

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
avatar
claim : Gaspard Ulliel
postai : 69147
reputacija : 2030
Charles Mattheo Bourdon


RašytiTemos pavadinimas: Takelis   Lapkritis 8th 2014, 16:39

Atgal į viršų Go down
http://http:/afireofmyloins.tumblr.com/
avatar
claim : Margot Robbie
postai : 15100
reputacija : 247
Sophia Belle Benett
It's only after we've lost everything, that we are free to do anything.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Takelis   Liepa 27th 2017, 20:47

Kadangi alergija saulei nebuvo pagydoma ir iš vis nebuvo gydoma, saulei besileidžiant mergina išlindo lauk šiek tiek prasiblaškyti vaikščiojant miško takeliais. Buvo, palyginus, visai vėsus oras, be to, ji jautėsi alkana, tik kad su komunikacija, kalbant apie žmones, moteriai sekėsi labai prastai.
Iš lėto mindama takelį, dairėsi aplink viską budriai stebėdama ir jausdama aplink save. Nepraleido nieko, viską išgirdo, viską jautė ir šiaip.. Viskas atrodė net labai žinoma. Sofia taip, savaime suprantama, kad jautėsi geriau. Gamta visuomet buvo kažkas atpalaiduojančio ir suteikiančio net patiems pikčiausiems demonams ramybę ir harmoniją perkaitusioj galvoj. O šitai bebaimei tai buvo vieta, kur galėjo nuleist savo apsaugą, numalšint savo instinktus ir pasidžiaugt šiokia tokia laisve nuo visko, nebent panosėj skanus kąsnelis prabėgdavo, bet jai kaip padoriai moteriai labiau patiko žmonių kraujas. Dar geriau - demonų. Šis visuomet buvo pats skaniausias. Mąstydama apie tokius skanėstus ir nieką daugiau, dar kažką panosėj niūniuodama, net kiek žingsnį iš tos laimės, dėl galvojimo apie tokius dalykus, paspartino. Tik kad vasaros nuoširdžiai nekentė, nes naktys buvo beprotiškai trumpos ir Sofia, kaip ir kiti vampyrai, turėjo per trumpą laiko tarpą pasigaut savo gyvybei būtinų dalykų.. pavyzdžiui žmonių ar kitų rasės atstovų. Bet kadangi tokiose nuošaliose vietose galėjai atrast nebent gyvūnų, tai neketindama nusileist iki tokio žemo lygio ji dar galvelę kilstelėjus atmetė plaukus ir keliaudama kažkur tolyn dar cyptelėjo, kai saulė odą palietė. Aišku sužaibavus žvilgsniu į tą pusę, kurioje leidosi saulutė, apsisukus nužingsniavo šituo nelabai žymiu kalnu žemyn, kad saulė daugiau nepagautų šitos išbadėjusios vampyrės. Ji norėjo suvalgyt kažką, o ne būt "suvalgyta" saulės.
Atgal į viršų Go down
avatar
claim : Jensen Ackles
postai : 23
reputacija : 1
miestas : Keliauja visur iš vienos vietos į kitą
Lorenzo Paul Ross


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takelis   Liepa 27th 2017, 22:58

Lorenzo tai buvo dar vienas eilinis vakaras medžiojant. Sophia buvo vampyrė, kurią, kaip ir dar kelis kitus, šiame miestelyje jis stebėjo jau apie savaitę. Nors Lorenzo buvo įgudęs medžiotojas, mokantis beprotiškai daug triukų ir apskritai beveik nenugalimas kovose vienas prieš vieną, kadangi medžiojo nuo pat mažens, visgi, tokiems dalykams reikėdavo pasiruošti ir gerai apgalvoti. Pirmiausiai reikėdavo žinoti, jog į medžioklės procesą nepasimaišys niekas kitas. Ne tik kiti padarai, prieš kuriuos Lorenzo galbūt nebeatsilaikytų, bet ir atsitiktiniai žmonės. Laimei, du stebėtus vampyrus Ross jau nužudė ir liko viena. Dar vienas geras dalykas apie šią rasę - ji nesirodo dienomis. O slepiantis po nakties šydu medžioti buvo daug lengviau, kai turi puikią įrangą, gerą intuiciją ir daug jėgų. Be to, vargei ar vidury nakties, miške, galėjo pasirodyti kažkas netikėtas. Nors, žinoma, kvaili paaugliai, ieškantys nuotykių, dažnai sukeldavo Lorenzo nepatogumų. Visgi, atsibąstęs į šį mišką, jis tyliai sekė Sophiai iš paskos. Laikėsi gana tolimo atstumo, nes žinojo, kad vampyrų klausa per daug gera. Vos vampyrė pagaliau stabtelėjo, Ross sulindo į krūmą ir pasiruošė savo arbaletą, iš kurio netrukus iššovė medienos gabalą, pataikydamas Sophiai į nugarą. Velnias. Širdies nepasiekė. Pirmas kartas, kai vyrui taip nepasisekė, tačiau šį kartą visko neapskaičiavo ir buvo kiek per toli, jog pataikytų ten, kur reikia. Suvokęs, jog dabar jam galimai bus šakės, Ross išsitraukė savo ginklą su medinėmis kulkomis ir greit įsikišo jį į batą, paslėpdamas kelnių klešne. Reikėjo kokio slapto apsigynimo, jeigu jo gyvybė jau kybotų ant ribos. Tuo pačiu greit į arbaletą įsikišo naują medienos pagalėlį bei pasileido bėgti per mišką vis atsisukdamas pažiūrėt ar apskritai jį vejasi.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content


RašytiTemos pavadinimas: Re: Takelis   

Atgal į viršų Go down
 
Takelis
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
BEYOND THE EDGE OF NIGHT :: Miškas-